Województwo,
Łódzkie

504-668-982
rafal@vernet.pl

Nowe połączenie kolejowo-autobusowe

| |
Rav

Informujemy, że od 14 marca br. w dni robocze zostało uruchomione nowe połączenie autobusowo – kolejowe w relacji Tomaszów Mazowiecki – Łódź Fabryczna – Tomaszów Mazowiecki.

Rozwiązanie to umożliwia dojazd do Łodzi na godzinę 6.00 i powrót do Tomaszowa Mazowieckiego po godzinie 23:00 (odjazd z Łodzi Fabrycznej o godz. 22:43).

Zmiana środka lokomocji następuje na stacji Koluszki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym rozkładem jazdy oraz miejscami postoju autobusów.

Na odcinku Tomaszów Mazowiecki  - Koluszki – Tomaszów Mazowiecki pojadą szybkie busy, które w Koluszkach będą dogodnie skomunikowane z pociągami do/z Łodzi Fabrycznej przez Łódź Widzew. Pokonanie całej trasy będzie możliwe w czasie niewiele dłuższym niż bezpośrednim pociągiem – różnica wyniesie jedynie ok. 10 min. 

Kontynuowane będą bezpośrednie połączenia do/z Drzewicy, a ich liczba wzrośnie z 6 do 7 par pociągów, z których cztery zostaną skomunikowane w Drzewicy z pociągami do/z Radomia (kursy realizują Koleje Mazowieckie). 

W godzinach porannych i popołudniowych pociągi ŁKA zostaną skomunikowanie w Drzewicy z pociągiem przyspieszonym „RADOMIAK”. Dzięki temu przejazd pomiędzy Łodzią a Radomiem zajmie mniej niż 2 godziny. 

Obowiązuje specjalna oferta taryfowa umożliwiająca przejazd na jednym bilecie z Łodzi do Radomia.

zka tomaszow 0

Źródło Łódzka Kolei Aglomeracyjna

Dodaj komentarz
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wpisy nie naruszały niczyich dóbr osobistych. Jeśli uważasz że któryś z komentarzy powinien być usunięty zgłoś administratorowi strony.


Kod antyspamowy
Odśwież